Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ekkora egy szar laptopot ennyi pénzért, te jó ég...na pont az ilyen teljesen bugos meg feleslegesen lekorlátozott laptopok miatt van meg a Windowsnak a rossz hírneve, mint ez itt! :F

    Kérdem én, hogy lehet egyáltalán ilyen hulladékot kiadni?? Lezárt Bios 1000 Eurós laptopnál? Hát elmennek a sunyiba...

    Akkor azért nem működött az Aceremen sem az Nvidia driverből a V-sync, bár erre rákerestem és olvastam neten. Akkor nézhet az ember akármilyen tutorialokat, ha megmarad a hiba az új laptopban is és nem működnek driverből a rendes funkciók. :W

    Amúgy köszi a tesztet!

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • Én azon csodálkozom leginkább, hogy a legtöbb Youtuber hogyan isteníti ezt a laptopot, hogy jó áron milyen jó hardvert kapunk. De hőfokokat vagy zajszint adatokat azért nem kapunk, illetve a szoftveres dolgokba sem mennek bele. Név szerint pl. Tech2.hu, notebook, de még a kritikus Otherworld csatorna is jó vételnek tartja. Aztán mikor megveszi a felhasználó csak pisloghat, ha állítgatni akarná a Biost ahogy az asztaliján megszokta és nem tudja, mert ezt elfelejtik megemlíteni a videós a tesztekben. Vagy hogy a Ryzen Master nem működik, illetve csak DCH drivert lehet rá felrakni. Azért ezek elég lényeges dolgok egy ilyen drága gépnél. :U

    A tesztelőnek viszont tényleg nagy +1 jár hogy ezeknek utánajárt, ilyen egy jó szakmai cikk! :K

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Tikakukac #9 üzenetére

    Ez sajnos tényleg így van, ahogy mondod! Viszont Tech2.hu-tól kicsit szakmaibb, részletesebb tesztet elvárna az ember, főleg mióta a PH! és a Tech2 jobban összefonódott.

    Sokszor olyan érzése van az embernek ezeknél a teszteknél, mint az IGN mikor AAA játékokat tesztel, szinte mindig 9 feletti pontokat osztogatnak még akkor is, ha jó pár hibát soroltak fel benne.

    (#10) Cifu Igen, pont annyira tesztelték sajnos, amennyire a gyártó szeretné. A felszínt kapargatva meg papíron a specifikációkat megmutatva. De hogy mi lapul igazán a motorháztető alatt vagy mi a helyzet a szoftverekkel, arra ugyebár már nem derül fény.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Noukoum #14 üzenetére

    Azért ezt ilyen esetekben szokás feltüntetni. Nincs gond a szponzorációval, de a jobb csatornák ezt oda szokták írni, köztük Linus vagy Jerryrigeverything is.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz DanielLong #19 üzenetére

    Erre lenne megoldás a Biosban átállítani, ha persze lehetne. Miért kell ilyen hülyeségekkel korlátozni a laptopot? :((( Főleg ha gamingre van tervezve. Asztalinál nincs ilyen gond...

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz KISDUCK #21 üzenetére

    Épp ezt a laptopot is néztem magamnak következőnek, mert jó ára van és a mostani laptopom is egy Acer V15 Nitro(GTX 950m), de olvastam olyat a neten a fórumban, hogy az RX 560X-hez a driverek elég problémásak meg bizonyos játékok alatt indokolatlanul rosszul teljesít, így el is vetettem.

    Amúgy amikor pár hónapja a V15 Nitróm hűtésén akartam csavarni felfele és megtudtam, hogy gyárilag lockolva van az Acerem Biosa, a céget gondolhatod többször is melegebb éghajlatra küldtem. Aztán a Bios-modson találtam hozzá egy pontos leírást, hogyan kell módosítani a Biost illetve betölteni, de aztán can't set variable with efi error 0x0000000000000008 hibával találkoztam.
    Tehát a fórumon aztán írta valamelyik hogy a 1.11-es Biostól kezdve ez sem működik. Mondom ez óriási. :C Mondtam is, hogy amennyi szívás van ezekkel a laptopokkal asztalihoz képest, az egyszerűen észbontó. Ha veszek is legközelebb laptopot, ilyenekre meg a hűtésre biztosan oda fogok figyelni.

    Amúgy amit most itt leírt a fórumtárs nagy szégyen nem csak az Acerra, hanem az AMDre nézve is! Egészen elképesztő, amit leírt. :Y

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Tikakukac #44 üzenetére

    Ez most kicsit OFF, de amúgy a Xiaomi Mi Gaming laptopjához mit szólsz? Az is 900-1100 Eurós ligában játszik. A gaming notebook topikban az egyik kolléga akinek megvan elég jókat írt róla. :U

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák