Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tido

    aktív tag

    válasz sittes79 #296 üzenetére

    Én is felraktam az 1.21Pt, nagyon jó.
    Én picasát próbáltam, remekül ment, bár kissé zavaró, hogy nem irja ki az albumok alá kapásból a neveket.
    Net TVkből még nem találtam olyat ami nagy sávszélt használt volna sajnos :(
    Talán a legjobb a NASA TV volt.

    Nekem egyébként pont a rádióra nem volt hajlandó felmenni.

    Időjárás: Eger sincs benne :(

    torrentet nem hiszem, hogy lesz benne, ahhoz kevés a processzor, bár ha egy NASt kihoznának belőle egy FTp eléréssel, az nem lenne rossz.

    mellesleg kinek sikerült megoldani Windows 7el a megosztást?
    Van róla vmi részletes leírás, mert nekem sehogy nem megy, pedig már a spec megosztáson keresztül engedem.
    Mondjuk 750 Gb külső NTFS merevlemezt gond nélkül lekezelte, bár aranyos volt, mikor adat ISO filet is mutatott, és kiírta rá, hogy nem támogatott formátum :DD

    És esetleg vkinek van arra megoldása, hogy az AverMedia tunerkártyával felvett WMVt miért irja ki nem támogatottnak?

    [ Szerkesztve ]

    UPC 300/20 + Synology DS418play + RB2011UiAS-2HnD

  • Tido

    aktív tag

    Sziasztok. Valaki tudna segíteni, hogy Windows 7 alatt hogyan tudom beállitani, hogy LANon keresztül csatlakozzon?
    Mindig jelszót kér, és felhasználónevet. Részletesen kérném, ha lehet, mert bár nem vagyok láma, de amit neten találtam beállítást ugysem megy. Routerben is DMZ beállitva. tűzfal asztali gépen kikapcsolva, de még mindig kér jelszót, legalábbis nem hajlnadó bejelentkezni :(

    Ha valaki megmondja, hgoy hol keressem, már az is segítség, de 2000 hozzászólást most sajnon nincs időm átolvasni.

    előre is köszönöm a segítséget

    [ Szerkesztve ]

    UPC 300/20 + Synology DS418play + RB2011UiAS-2HnD

Új hozzászólás Aktív témák