Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GalloG

    tag

    Úgy látom sokan nem arra szeretnék használni, ha vennének, amire jó, hanem gyakorlatilag minden hülyeségre. Az itt leírtakra egy Dell 20"-os gamer notebook kellene, de az vagy 1 millió pénz meg 7 kiló cipelnivaló...

    Én sokszor menet közben távfelügyelek Windows és Linux szervereket jobb híjján egy Nokia 9500-ról (640x200 ugye...), mert fontos a reakcióidő ebben az üzletben. Van egy 15"-os klasszikus, mindennel felszerelt notim, ami vagy 3 kiló. Nem hordom (gyakorlatilag nem is használom, itthon asztali PC van), mert nehéz. A kocsiba nem merem hagyni, nehogy feltörjék miatta, magammal meg nem szeretem cipelni, mert nem kell annyiszor, mint amekkora szívás hurcolni.

    Így a jelen helyzet kiváltására több, mint szuper lenne ez a mostani kivitelű EeePC nekem. Ezen felül tudnék levelezni, web-et olvasni és naptárat kezelni több mint kényelmesen bárhol. És a 3 óra sem kevés, mert a kocsiban is van villany, ha kell.

    Egyébként az árról, méretről annyit, hogy egy normális PDA+Bluetooth billentyűzet mennyi is? 100-120e? Vagy egy Nokia N95? 140-150e? És mekkora a kijelzőjük? 2.8-3.5"? Mennyi memória van bennük? Max. párszáz MB? És veszik videót nézni, netezni... Akkor mi a gond az EeePC-vel?

    Aki zenélni akar, vegyen 2GB MP3/4 lejátszót 6 ezerért, aki filmet akar nézni, vegyen 7" hordozható DVD lejátszót 15-20 ezerért, aki meg játszani akar, vegyen asztali gépet hozzá 200e-ért. Aki pedig menet közben szeretne kommunikálni élvezhető módon, az vegyen ilyen EeePC-t 80k-ért. Ha annyi lesz.

    Szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák