Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz Egon #29 üzenetére

    nálam sorrendben a harmadik ASUS router van szolgálatban, a legrégebbi egy N12-D1, ami AP-ként funkcionál a földszinten, de volt N15U is, most pedig egy N18U. mindegyik Broadcom chipsetes volt, egyikkel se volt bajom, a 15U is csak azért lett lecserélve, mert nem bírta az 500Mbites netet áttolni magán. apóséknál még mindig tök jól működik, ahogy szülőknél a másik N12-D1 is.

    a kompatibilitásról annyit, hogy évente az állandó telefonom mellett kb. 10-15 tesztkészülék is megfordul otthon a hálón, telefonok, tabletek vegyesen a nagyobb gyártóktól, ilyen jellegű gondom még sosem volt, bár Lenovo/Motorola vonalon pont nem próbálkoztam, de Sony, Samsung, MS, LG, Apple készülékekkel tökéletesen működött eddig minden.

    az ismerősök TP-Linkes és D-Linkes kalandjait, amik nekem is órákba fájtak, most nagyon nem részletezném, mert ezek statisztikailag pont ugyanúgy elhanyagolható adatok, mint hogy nekem eddig ez a 4 eszköz hibátlan volt, ezek alapján nem lehet leírni az összes ASUS hálózati eszközt, ahogy én sem teszem pl. a TP-Linkkel, aminek több eszközét használom én is otthon (switchek, kültéri AP), szintén hibátlanul. megértem, hogy te nem fogsz többet ASUS routert venni, szíved joga, én legközelebb is azt fogok.

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák