Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz JoeYi #4 üzenetére

    Azt hiszem, hogy a "kurvára nem" kifejezés az egyetlen, amit nem bír el a nyomdafesték. A többi belefér.
    Senki sem szent. De asszem, hogy eddig maximum genyó kis szrukálódások mentek tőlünk jellemzően a mobilport.hu felé (azok is csak blogban), ami azért nem ugyanez a szint. Meg vissza is kapjuk néha, és nem qrom fel rajta az agyam, az benne van.
    De ez... ez nekem új volt és meredek.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • eddie17

    addikt

    válasz JoeYi #8 üzenetére

    Szerintem itt a pattanásig feszült idegek vannak a háttérben. Én találkoztam kétszer is Bog-al személyesen, teljesen jó ember:) :R
    De nem akarok senkinek a lelki világában vájkálni anélkül, hogy tudnék valamit, csak én így gondolom.

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz JoeYi #8 üzenetére

    Nézd.

    Ahogy írtam is, odáig semmi bajom nincs az egésszel, amíg valaki nyilvánosan vitatkozik velem, érvek és ellenérvek ütköznek. Rajongói oldal, oké, szívügyük, rendben.

    Idáig rendben.

    Hogy a mi fórumunk hogyan viselkednek, az is egy külön kategória, de erre meg vannak alkotva a játékszabályok, amelyekkel mindenki tisztában van.

    Az viszont sajnos kicsapja a biztosítékot, ha valaki velem szemben udvarias és mézesmázos, a hátam mögött pedig megpróbál lejáratni. Itt ez történt. Nyugodtan nevezheted ezt jellemhibának, s nem is kell érte tisztelned - sőt, semmiért nem kell tisztelned, én bőven örülök annak, hogy te is fórumozol nálunk, mint hasonló oldal szerkesztője - az ilyesmi tényleg felidegesít.

    A sok munka meg... hozzászoktunk. A stáb összes tagjának az itteni meló egyfajta mellékállás. Nem ebből élünk, egyikünk sem. Részint szerelemből csináljuk, én már több mint öt éve. És igen, azt gondolom, hogy letettünk már annyit az asztalra (több mint 500 tesztet biztos), hogy egy ilyen eseten jogosan húzzam fel magam.

    Két ponton finomítottam az íráson, miután nagyon jót aludtam az éjjel és higgadtnak, kiegyensúlyozottnak, nyugodtnak érzem magam, továbbá a nap is süt, úgyhogy megyek is megfotózni a tesztkészülékeket :P

    [ Szerkesztve ]

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák