Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Ste #5 üzenetére

    slimre nekem lenne ötletem... csak le kellene rajzolnom, hogy világos legyen... a lényeg, hogy a kártyán lenne egy dupaslot magas borda, sok lamellával... úgy kialakítva, hogy a lamellák között hosszirányban mozoghasson gond nélkül a levegő... a ház eleje felé viszont lenne egy S alakban kicsit hajlított tölcsér (jó hővezető anyagból) kialakítva, aminek a végén lenne a venti, ami a ház eleje felől szívná a friss levegőt, ami minden gond nélkül áthaladna a lamellák között és hátul távozna... egy 8-9 centis venti szerintem mozgatna simán annyi levegőt, hogy a csúcskártyákat is hűthesse... a hajlított tölcsérnek az lenne a lényege még, hogy 90 fokonként elforgatható lenne, arra az esetbe, ha valaki sli rendszert akarna összerakni vele és ne ütközzün a ház aljába... :) (lehet, hogy ez az ötlet is meg van már valósítva...)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák