Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Jim Tonic #147 üzenetére

    Kb. fogalmad sincs, mire lehet használni az Androidot. Ott maradtál, hogy valami olyasmi fut a nyomkodós telefonokon.

    Volt HD2-m, ami a mekka volt bubusgatásban és tutujgatásban, meg egy időben ízleltem, hogy milyen lenne droidra fejleszteni. Nem jött be. Mint ahogy nem jöttek be az 40k-val bezáródós droidos tabok sem. Felette már tök jó dolgok vannak, olcsóbb márkákból is. Jha, hogy az egy tablet. Nem szóltam, jó az laptopnak is, na, mert miért ne, hát meg van mondva, hogy megoldva, mindenki kussol innentől.

    A helyzet az, hogy nem írtad le érthetően. Sőt, kb. semmit sem írtál le azon kívül, hogy 0 az informatikai tudásod. Sorolod, mit nem lehet, de egyrészt lehet, másrészt még mindig egyetlen tárgyról beszélsz. Mennyien is tesznek infós érettségit? Mi van a többiekkel? Azért vegyél laptopot, mert azzal tudsz infós érettségit tenni? Hányas voltál marketingből?

    Kemény a menet. Ez van. Az a legjobb, hogy úgy tűnik nulla informatikai tudással is el lehet végezni egy mérnök informatikus képzést a BME-n :DDD Állati jó már nekem, ez még egy lendületet adott, hogy befejezzem végre és aztán a szokásos magyar mentalitással nyáladzak a papírra :K

    Sorolod, mit nem lehet, de egyrészt lehet

    Toljad főnök! Várom is ahogyan videón bemutatod egy komplett érettségi megoldását egy ilyenen. Vagy egy kircsi ppt-t. Vagy csak úgy általában rádusz egy egeret meg egy pendriveot egyszerre :DDD és másolsz valamit a gépedre, egy laza filemt akár. Vagy ilyen nagyon durva és horror eseményeket. Benny Hill theme legyen alatta majd :K

    Mennyien is tesznek infós érettségit?

    Azok akik csak ilyet vesznek szinte biztosan nem, tehát össz érettségizők-csak Arcbook vásárlók.

    Mi van a többiekkel?

    Elmentek a boltba és vettek notebookot vagy asztalit.

    Azért vegyél laptopot, mert azzal tudsz infós érettségit tenni?

    Ha nem autofellatio a cél, akkor igen. De leginkább azért, hogy ne legyen tele a lakás felesleges vackokkal.

    Hányas voltál marketingből?

    És te hány pontot szedtél össze magyar érettségin szövegértelmezésből? (1:1, ott a szerva)

    Én meg őket, mert ha nem tudják megoldani, akkor annyit ér a tudásuk.

    Lakik velem egy ELTE rendszergazda tök véletlen. Ő nem tudja megoldani. Most küldöm le benzinért, hogy elégesse a diplomáját, még jó, hogy 400 forint alatt van már literje.

    Mondom ezt neked mérnök informatikusként.
    Keblemre!

    India az egyik legfejlettebb informatika oktatással rendelkezik. Biztosra veheted, hogy nem 255e forintos eszközökön dolgoznak. És azért annyira jók az informatikusaik, mert pontosan veled ellentétesen gondolkodnak.

    Blablabla, töltelék. Nem érdekel India sem. Nyugat sem. Itthon érdekel első sorban. Felőlem fejleszthetnek lyukkártyán is, ettől pont nem változik semmi. Az biztosan nem, hogy sajtreszelővel akarunk még mindig szexuális tevékenységet végezni. Ami állítólag van olyan jó, mint nővel.

    Életszerű példa, de tényleg. Biztosan hirtelen tudsz is olyat mondani, amit az online Excel nem tud megoldani, pedig annyira sokan használják.

    Sőt. Olyannyira nem bonyolut formázások miatt kellett minden cikkírónak 2013-ra állnia, hogy el sem hiszed. Egy kis átmenetes szín ide, egy kis egymásba ágyazott függvény oda és huss! Máris megbukott minden létező nem MS 2013. Kipróbáltam, nyugavér. Ez van. De ha kívánod, akkor mailben kapsz pár kész sort és berakhatod online, mindent ott lesz-e ahol volt addig is. Drukkolok.

    Én meg most elmondom neked, hogy a cégnél a userek 99%-a átállítható lenne online Wordre/Excelre.

    Csináld. Meg akkor nálunk is. Még fizetek is, komolyan. Én is jobban szeretném online csinálni ezeket.

    Igen, anyukád az megint jó példa. De legalább tudom, kitől örökölted a rugalmasságodat.

    Szezont a fazonnal. Mikor rájössz, hogy hopp, ez online, hopp, itt elég érzékeny adatok vannak, hopp, szanaszét van dobálva minden menü és hopp ehhez totálisan át kéne szervezni amblokk egy egész polgármesteri hivatalt mindennel...na akkor lehet tiltakoznál te is. Ha meg egy 4:3-as arányú IPS-es nagyfelbontású tokkal-vonóval 40k-s gép helyett drágábban odavernél neki egy ilyen gyöszt, megkapnád az év szemöldökborzolás nyertesét.

    Ha nem tudsz reagálni nincs gond. Előrébb tízezer karakter óta nem jutottunk.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • r3dsnake

    nagyúr

    válasz Jim Tonic #147 üzenetére

    Volt Asus transformerem, semmilyen produktív tevékenységre nem volt használható (pedig volt billzetes dokkoló, egér, jelly bean, minden ami kell). Az esetek 90%-ában a szobámban lévő PC-t használtam rajta remote desktoppal. Kapásból az ablakkezelés hiányánál bukik a dolog.

Új hozzászólás Aktív témák