Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Muerte68

    addikt

    válasz papelado #68 üzenetére

    Nem hagynátok ezt a csúcsmobilos baromságot?? :U
    Körbe lett járva a téma,elég unalmas hogy jön egy újabb mobilos harcos a dilettáns baromságokkal :(((
    Olvass vissza és megkapod a választ miért nem jobb.
    Vagy egyáltalán olvass :U
    És ha mobillal akarsz fotózni és nem érted még az alapokat sem akkor fotózz azzal és ne kezd megint fárasztani az embereket mint az elődöd :U

    Az ilyen-t meg így írják nem iylen ;]

    Plusz ne két hsz be válaszolj erre találták ki a szerkesztést,nem kell hsz-t gyűjtögetni.

    (#66) Smiro
    Ha nem érdekel mert neked jó a mobil,akkor miért kell észt osztogatni mikor az alapok sincsenek meg?

    [ Szerkesztve ]

    Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

  • Muerte68

    addikt

    válasz papelado #75 üzenetére

    Nem úgy megy hogy írsz akármennyit,olvasd el a szabályzatot amit elfogadtál.
    Ez nem elitizmus egy fényképezőgép tesztjénél tolod a jobb a telefon okosságot.
    De nem fogok vitázni, inkább nem foglalkozom evvel a témával tovább,gyűjtögesd a hszt. tovább én itt abahagyom ennek a fórumnak az olvasását.

    Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

  • #16820480

    törölt tag

    válasz papelado #69 üzenetére

    Jah, ha már túlárazott szar, akkor a P20 Pro tökéletes példa. Ótvar gyári szoftver, tele bloatware-rel, és még a kamera is egy kalap szar benne a többi csúcstelefonhoz képset, ha nem RAW-ból tökölsz egyesével a képekkel (bár talán mostanra már képesek voltak jobb képfeldolgozót írni rá, de amikor kijött, akkor egy vicc volt a részletek elmosásával és a 260 ezres árcédulával).
    De amúgy is baromság egy profi fényképezővel összevetni, mert közelébe sem érhet szinte semmilyen téren, legfeljebb a nyaralást végigkattintgatva lesz elég a többségnek egy mobil. Amivel nincs semmi baj, mert pont az az okostelefon lényege, hogy sok céleszközt kivált egyre használhatóbb minőségben, így akinek nincs igénye jobbra, az nem kell még pluszban költsön, illetve cuccokat magával hordozzon. Ezért is csökken amúgy a fényékpezők piaca. Egy mobil jelenleg közelében nincs kamerában egy profi kamerának, közelében nincs hangban egy profi hordozható lejátszónak, és így tovább.

    benedekco: Teljes szívből támogatom az olyan embereket, akik nem értenek ahhoz, amit megvesznek, és utána eladják jó olcsón :)) Így vettem hangfalakt, asztali DAC-ot, telefont, objektíveket is már többször :D

    madgie: Mondjuk nekem most az X-trans az szerelem, de lehet amúgy, hogy a filmszimulációkkal más képfeldolgozó is elég jó lenne, nem próbáltam igazából még olyan vázat szerintem.

  • Allien

    veterán

    válasz papelado #69 üzenetére

    Alig várom a következő NFL kupát. Biztos vagyok benne, hogy az ÖSSZES PRO fotós majd a partvonalon p20-l rohangál. Persze, még gimballt se használnak majd, annyira pro ez a kamera. :W Sőt, a TV társaságok is lecserélik az órmótlan dögjeit, a dji meg a drónjaira rakja. Az esküvői fotósok is örülni fognak, le lehet cserélni szintén a kameráikat, hiszen ez annyira pro, hogy majd a templomokban is megállja a helyét a kevés fényben. ;] Hiszen, ez megapixelben már üti az FF (full frame szintet, és azon túl is). Asszem, a nasa a hasselblad-okat is nyugdíjazza. :C

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák