Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Muerte68

    addikt

    válasz benedekco #20 üzenetére

    Igen még kisebbek általában.

    (#21) Hopkins95 az hogy neked jóaz nem jelenti hogy másnak is és nem kéne egy dilettáns teszt alapján másoknak ezt tényként állítani.
    Az aláírásomban ott a flickr-linkem a gépem most egy 50000-es váz meg egy 80000-es obi de vannak ott képek 40000-es kit obival is,vagy olyan amit egy össz vissz 50000ft os szettel lőttem nem tudom egy 50000ft os telóval milyen képet csinálnál :U
    a pixel2-több mint 200000ft azért az árért már igen jó fényképezőt lehet venni.
    Nekem most egy Huawei P9-van ami elég jó kamerailag de pld sötétben meghal,míg a fényképezővel vígan fotózokés volt hogy -3 fényértéket visszahúztam megmentettem a képet a telós képet max kidobtam volna.
    a másik hogy a telefon kis lencséje mivel jobban hajlított tahát a széleken olyat torzít hogy magadat nem ismernéd fel.
    Ha neked jó a teló akkor fotóz azzal csak ne állíts tényként olyan dolgokat amikt nem is ismersz.

    (#17) Smiro 2,8-as fényerővel már nagyon sok mindent meg lehet oldani,és a szenzorméret nagyságával arányosan változik a középformátum 3,5-az apsc-2,8-nagyjábol ami egy kategória a mini szenzor 2,0-annyit se ér mint apsc-n a 3,5.

    [ Szerkesztve ]

    Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

Új hozzászólás Aktív témák