Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Mr. Byu #345 üzenetére

    Nem is kell egyetérteni. Más szemmel látjuk a világot ennyi, aki többet látott többet tud erről mondani, aki nem az meg szajkózza a maga dolgait, ennyi, én sem az mondtam hogy a Mac nem jó semmire, hanem azt hogy van amire nem jó ennyi. Az nem egyenlő a semmire nem jóval ugye.

    Amúgy én sem értek egyet a te mondanivalóddal. Akkor ezt le is zárhatjuk :)

    (#344) zsolidodd :

    "Aki meg olyan hülye, hogy nem az igényeinek megfelelő eszközt vesz, azzal nehéz bármit kezdeni."

    Ez tök jó, csak amikor jön a sok demagóg fan és elmeséli, hogy ez a király, és gyakorlatilag, minden más csak pótlék, mellette, majd jön a szintén demagóg kereskedő, majd előadja a hattyúk dalát, hogy ez a világ legfejlettebb operációs rendszere bla bla bla bla bla, akkor az ember azt is gondolja hogy akkor ezen minden fut is. Technológiai szempontból amúgy a MacOSX egy őskövület, a Windows 7-hez képest. (Mondom technológiailag, mielőtt valamelyik kolléga elkezdi magyarázni, hogy de milyen szép, ez nem neked szólt zsolidodd).

    " Ha végtelen mennyiségű pénzem lenne, nyilván nem egy fajta notim, meg PC-m lenne. Minden feladatra lenne egy, ami az adott feladatra a legalkalmasabb + még tetszik is "

    Na ezzel én is így vagyok, egy tökéletes világban ugye...

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák