Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aujjobba

    addikt

    válasz Ádám16 #12522 üzenetére

    Siri-től azt várom, hogy egyszer úgy lehessen vele kontextusban beszélgetni, vagy dolgokat megcsináltatni vele, mint az Eurékában az okosházzal, nem tudom ismered-e azt a sorozatot. :)
    Ezt eddig még kb. egyik AI se tudja, csak az előre beprogramozott dolgokat, plusz rákeresni dolgokra az interneten.
    Hosszú még ez az út.

    A kameraszoftver olyan dolog, hogy amikor fotózni akarok előkapom, lövök egy képet aztán kész, a többit oldja meg a szoftver. Nekem tökéletesen elég lenne egy fotó/videó mód választó meg egy shutter gomb, de nyilván mindenkinek más az igénye, bár a többség igénye a letisztult egyszerűség.
    Dizájn téren nem tudok nyilatkozni, nekem tetszik, nem is különösebben szeretem ha megbolygatják amit megszoktam és kézreáll.

    Gesztusvezérlés meg AOD (legalább oled-en) szerintem is jogos. Ami minden készüléken elérhető (balról suhintás = vissza, képernyő tetején koppintás = elejére scroll) azokat is sokat használom, már magától értetődő hogy vannak, szívom is a fogam amikor droid kerül a kezembe és ezek ott nem léteznek.

    Nincs iPad-en gyári számológép? Ótejóég, ez azért elég gáz.

Új hozzászólás Aktív témák