Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibee86

    veterán

    válasz C.Brigante #15808 üzenetére

    Ez így pont erős öngól, de inkább elengedem, mert láthatóan nagy gondok vannak nyelvtannal. :D

    Vidd szervizbe, add el, csak ne fárassz már minket itt a hülyeségeiddel.
    Te is egy csuda fiú lehetsz az avatarodat elnézve (menjünk le ovis szintre).

    [ Szerkesztve ]

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz C.Brigante #15808 üzenetére

    Van kb. 80-100 hsz jelenleg abban a HVG cikk által linkelt fórumban, amiben azt írták, hogy "dőlnek a bejegyzések az apple fórumára". A cikk november 1-jei. A posztok október 6 és november 10 között "dőltek" az apple fórumára. Legyen 100 poszt. Nem számoltam meg, hány ember hozta össze, legyen 35, de szerintem túlzok.
    A cikk szerint az iphone 6-7-8-X-et érinti (feltehetően a köztes modelleket is, de csak ezekkel számolok).

    Nem tudom mennyit adhattak el ezekből a modellekből összesen, 600 milliót? Mivel az iphone-ok esetén erős szokott lenni a friss oprendszerek aránya, tegyük fel, hogy 70%-ukon 12.1 fut. Talán 400 millió körüli eszközről beszélhetünk?

    +1 megjegyzés, hogy nem 12.1 alatti volt a probléma az apple support fórumon olvasottak alapján, hanem 12.0-val kezdődött, tekintettel arra hogy az indító posztban is ez szerepel, és okt. 6-án még nem is volt 12.1.

    A 35 user ezekből fel nem foghatóan kevés. A fórumon talán egyedül neked volt ilyen jellegű problémád?

    Ebből kifolyólag értettem azt, hogy a te hsz-ed kicsit úgy érthető, mintha a saját problémádat kivetítenéd általánosan, azaz hogy 12.1 alatt rendszeresen megszakad. Ez így erős szerintem. Úgy érthető, mintha azt akarnád mondani, hogy az ios 12.1 alatt a telefonálás rendszeresen megszakad. Ahogy írod "Azert az megvan, h 12.1 alatt mar rendszeresen megszakad a vonal beszed kozben!?" Tehát egyfajta általános érvényű infót közöltél ("megvan"), nem pedig a saját problémádat, tehát igen, amit írtál, a véleményem szerint általánosítás volt, és úgy tűnik, nincs túl erős számszaki alapja.
    Tehát szerintem olyan jellegű kijelentés, ami azt sugallja, hogy általánosságban 12.1 alatt megszakadnak a hívások, az én véleményem szerint nem állják meg a helyüket.

    De attól persze lehet hogy tévedek, nekem így tűnik az eddigiek alapján.

Új hozzászólás Aktív témák