Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz d@minator #9836 üzenetére

    Vagy ha kicsit pontosabbak akarunk lenni a felmérés (link) azt mondja:
    - a válaszadók 8%-ának napi szinten problémát okoz a szabad tárhely,
    - a válaszadók 12%-ának hetente legalább egyszer kifogyott a tárhelyből,
    - a válaszadók 22%-ának havonta legalább egyszer gondot okozott a kevés szabad hely,
    Angliában történt, ahol azért elég nagy mobilinternet keretek vannak. (Ezen felül 23%-nak évente néhányszor okoz problémát a kevés tárhely, de ez tényleg nem akkora probléma szerintem, ez még szerintem normális.) Én pl. többnyire úgy hallgatom a zenéket, hogy közben mindig írja ki a szövegét jellemzően angolul, így legalább normálisan megértem a szöveget és játékos nyelvtanulásnak, szókincsbővítésnek is jó. Én a Musixmatch alkalmazást használom erre:[link] Bár Spotify-al is működik a Musixmatch, de sokkal egyszerűbb, sokkal gyorsabb ha a belső tárról játszom le a kedvenc zenéket, mert nem kell külön belépni az alkalmazásokba widgetről is egyből el tudom indítani, megállítani. Szerintem elsősorban aki sok zenét hallgat, annak kevés az 16 GB belső tárhely. Nekem csak 2 GB/hó a mobilkeretem ami elég hamar elfogyna, ha mindig a netről pl. Spotify-ról hallgatnám a zenét és az akku is sokkal gyorsabban merülne ami szintén nem jó dolog.

Új hozzászólás Aktív témák