Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tylerddd

    veterán

    válasz Macccy #9061 üzenetére

    Valamiért nekem ez jutott eszembe az írásodról :)

    Egyébként ha már a hardveres problémákról volt szó alkalmazások futtatása szempontjából: most nagyon nyomják ezeket a komponensekből összerakható mobilokat, állítólag a Motorola valóban meg akarja csinálni. Ebben én nem igazán hiszek, hiszen 2007 óta tudjuk, h egy stabil, gyors, fluid rendszerhez válogatott hardver és egyéb korlátozások kellenek. Ezt az Apple és a Microsoft belátta, a Google nem. Szerintem hatalmas káosz lesz, ha mindenki maga rakja össze a telefonját. Ott lesz egy csomó rosszul összeválogatott "PC". Esetleg azt el tudom képzelni, mint jelenleg az Apple-nél megy Mac fronton, h megrendeléskor bizonyos komponenseket, természetesen letesztelt határokon belül változtathatsz: kicsit nagyobb órajelen üzemelő procit kérsz bele, 2GB ramot az egy helyett és a háttértár méretét is szabadon választod. De ennél több szerintem nem lesz belőle. Ez még működhetne is, hiszen a jelenleg készülő telefonokból is vannak változatok USA, Eu vagy ázsiai piacra szánt darabok, amik órajelben, ramban térnek el. Csak ezután okoskodás és import nélkül jutnánk hozzá.

    Csak egészség legyen, meg térerő!

Új hozzászólás Aktív témák