Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vladislav

    tag

    válasz thomas77 #100 üzenetére

    Csak (magyar) számlával tudom megvenni, így külföldi beszerzésre nincs lehetőségem. A Gravírozás nekem sem szempont, esetleg hosszabb időtartamú jótállásra, extra szoftveres támogatásra, kedvezményes tartozékvásárlásra stb. gondoltam egy apple.com-os rendelés esetén, de erről nincs semmilyen infó a gyártó oldalán, így valószínűleg nincs ilyen extra kedvezmény. (Megjegyzem, hogy androidos cuccaim vannak, így az apple eladói politikájával nem vagyok képben.)

    Elsősorban a mini-t szeretném megvenni a hordozhatóság miatt, de úgy látom, hogy 210 k körül az air 4 is elérhető. Nyilván azt tudom, hogy annak jóval nagyobb a kijelzője, és 1-2 apróságban pl a kamera felbontásban eltér a mini-től, de egyébként teljesítményben, anyaghasználatban van lényegesebb különbség? Magyarul - ha nem lenne szempont a hordozhatóság - ár-értékarányban az air jobb vétel lenne? Természetesen összehasonlítottam a két készülék adatait, de nekem az például semmit nem mond, hogy az egyikben Apple A15 Bionic, míg a másikban Apple A14 Bionic proceszor van.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv: Vlad

Új hozzászólás Aktív témák