Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Evil Snowman

    őstag

    LOGOUT blog

    Elmegyek egy napra és mi megy itt. :DDD látom megjöttek az ellentábor hittérítő szakmunkásai.
    No akkor hogy tisztába tegyük a dolgokat. Rendelkezem Galaxy TAB S 8.0-val és Air 2-vel is. Lehet onanozálni a TAB S képernyőre, de itt kb ki is fújt az előnye. 0 háttérben futó appal képes akadni a menüben való lapozáskor ergo van egy szép kijelzőjű valamid, amin képregényt nézhetsz, mert minden szaggat.
    Ezzel szemben az Air2 kijelzője bár nem annyira szép (sic!), de legalább úgy működik, ahogy egy tabletnek működnie kell.

    A garanciális kérdés meg azért vicces, mert az már régen rossz, hogy az ember úgy vesz bárminemű árut, hogy azt is nézi, ha elromlik kijönnek-e érte vagy sem. Apple terméknél igen csekély meghibásodási rátáról hallottam, ezért mertem belevágni.

    A másik amin jót röhögtem, hogy az ilyen eszközöknek létszükséglet az LTE modem. Emberek! Fél éve a nagy részetek azt sem tudta mi az az LTE. Most viszont, hogy a két szolgáltató bevezette már mindenkinek az kell és megy a sírás, ha bivalyszoponádon még nincs kiépítve. Egy tablethez marhára nem létszükséglet a GSM modul megléte.

Új hozzászólás Aktív témák