Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz #51736960 #301 üzenetére

    Pedig mondtam, hogy nincs bajom a melegekkel. Egészen konkrétan én is ismerek olyat... bár megmondtam neki, hogy a kézfogás a maximum... :D

    Nekem az utcán trógerkedéssel van bajom.. az nem büszkeség, ha valaki meztelenül bunkózik, és kergetőzik a rendőrrel... A hetero sem megy ki az utcára tömegével, hogy elmondja, hogy a másik nemet szereti. A kecskepásztor sem megy ki, ha rákiván a kecskére. A vénasszonyokat kedvelők sem, a pedofilok sem, és a bdsm rajongók sem.... akkor nem értem, hogy a melegek miért kivételek, és nekik, pontosabban egy bizonyos csoportosulásoknak miért lételeme az, hogy megbotránkoztassa az embereket. Ha valami a többségi társadalmat bosszantja, akkor azt a valami nem megfelelő, nem jó....

    A szexualitás tartozzon azokra, akik részt vesznek benne. Teljesen mindegy hogy milyen neműek, vagy hányan vannak... a lényeg az, hogy ami mindegyik félnek jól esik, azt csinálják, ha akarják... de nem az utcán...

    Így remélem tiszta... :D

    [ Szerkesztve ]

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák