Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz dezz #83 üzenetére

    Nem az a lényeg hogy én ismerem-e, hanem hogy a világ ismeri-e. És tényleg olyan jónak tartja-e mint amennyire szeretnéd látni. Eddig nem úgy tűnik. Lehet vitatkozni rajta hogy de nem is úgy van... De úgy van, mert a piaci részesedés az egy alap tény, azon nincs mit magyarázni. Még ha hiperszuper lenne, akkor sincsenek rá megfelelő programok, amik Windowson megvannak, így meg akkor is tökmindegy lenne mennyire jó, ha netán jobb lenne.

    "Az irodalom és a zene pedig hozzátartozik az alapműveltséghez."
    Meg a tánc, az etika, az istentisztelet, stb. felesleges, ósdi dolgok. Én pl. leszarom bétóvent és haverjait, viszont lájkolom az ős/ókori történelmet, ami szintén az alapműveltség része, de hány embernek fingja mondjuk Clovisról? Azt is lehetne tanítani. De minek mindenkire ráerőltetni, csak mert nekem tetszik? Kornyikálni már 25 éve se szerettünk, nem is tudtunk, nem is érdekelt. Ahogy az Ady összesről is csak annyit tud kb. mindenki hogy van. Hiába tanulta. Nem érdekli, leszarja. Nem kell a napi élethez. Akkor meg feleslegesen erőltetett dolog. Akit érdekel, az úgy is belemélyedhet ha nem kötelező.

    "Sokkal inkább, mint az Office adott verziójának összes menüpontja, ami úgyis túlhaladott lesz, mire oda kerülne a sor."
    Vagy az ilyen-olyan Linuxok biszbaszai, beállításai, menüpontjai. Akkor egyetértünk abban hogy a Linuxot kár is lenne oktatni?

Új hozzászólás Aktív témák