Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz westlake #223 üzenetére

    Majdnem, de nem. :)
    Ez a teszt (kiegészítve a gf980ti tesztjével) a hozzáértőknek elég információt tartalmaz ahhoz, hogy a nem hozzáértőnek megfelelő tanácsot tudjon adni. Szerintem ettől többet elvárni egy teszttől felesleges, így Én továbbra is műfajában jónak/elégnek tartom.

    Az egy másik kérdés, hogy a szakiktól viszont elvárható az, hogy annyi tesztet nézzen meg, amennyire csak ideje van, és képes legyen levonni a konzekvenciákat, hogy aztán azok alapján tudjon ajánlani az ügyfélnek.

    Értsd: vérpistike játékra majdnem mindegy melyiket veszi, boldog lesz vele. A professzionális cégek pedig vagy külsős tanácsadót, vagy dedikált embert foglalkoztatnak a célra, neki pedig megvan a kellő információmennyiség, mint ahogy Te is tudtad, hogy a cikkben szereplő kártya mennyivel lesz lassabb a Te általad a kategóriában legjobbnak tartottól, így kapásból tudod az eredményeket is ennek megfelelően kezelni. :)

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák