Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GerykO

    aktív tag

    Szerintem hagyjuk rá lenoxra, hátha úgy megszabadulunk tőle, és érdemben is lehet a platformról beszélgetni.

    lenox: Apropó, ha neked nem kéne, elmondtad a véleményed, felfogtuk, menj játssz most egy kicsit Tompikával a homokozóban, és hagyd azokat kulturáltan társalogni, akik tényleges érdeklődői az architektúrának, aminek a tesztjéről szól a topic. A témaindító írásban volt az egyetlen 30 ezer magyar forint alatt kapható ionizált atom, ami ugyan lassabb, meg többet fogyaszt, de legalább drágább mint a Brazos. ;] Senki nem lesz rövidebb attól, ha te nem fogsz ilyet venni. Senki nem akar téged meggyőzni arról, hogy neked ilyet kell venni. Mindenki nagy ívben és magasról tesz arra, hogy egy ilyen stílusú ember mint te, miről mit gondol. Mert amint látom szerinted mindenki hülye rajtad kívül. :(((
    A társadalomban elfogadott trend, hogy amit a társadalom túlnyomó többsége vall, és tényekkel alátámaszt, az az elfogadott igazság. Mivel te csak üres szavakkal, meg sértődöttséggel reagáltál mindenkinek a hsz-eire, ezért feltételezem, csőlátásod van.
    Még egyszer próbálom, utoljára megértetni veled -utána szimplán ignorállak-, hogy miről is szól ez a topic. Szóval itt olyan emberek beszélgetnek normál esetben, akik otthoni kis fogyasztású szervert, vagy HTPC-t, vagy szövegszerkesztős, vagy netezős, vagy routert is kiváltó, vagy ezen szempontok bármilyen kombinációját szeretnék a legköltséghatékonyabban megépíteni. Szóval nem a NASA, vagy egy torrentszerver honlapját szeretnék üzemeltetni, hanem kizárólag otthoni alacsony fogyasztás mellett üzemelő, olcsó mindenes gépet óhajtanak összeállítani.
    Te úgy érzed, hogy ezen csoportba tartozol?
    - Ha igen, akkor azt fejtsd ki nekem, hogy ez a platform miben kevés eme céljaid eléréséhez.
    - If do not, than goto xy! //where xy is the 3.14cs@.
    Ennél virágnyelvűebben nem tudom elmondani neked. Ha le kell süllyednem a szintedre, az már fizikai fájdalommal járna annak ellenére, hogy az agyban nincsenek fájdalmat érzékelő idegvégződések.
    Kérünk szépen ne rontsd tovább a levegőt, és hagyd, hogy a topic arról szóljon amiről kéne. Már a bojleres téma is nagy kisiklás volt.

    Válaszolj a privátra!!! Elég annyi is, hogy szarok rá(d)...

Új hozzászólás Aktív témák