Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pola-Roid

    aktív tag

    válasz SztiviVander #2396 üzenetére

    Dehogy siklottam el a lényeg felett, értem én pontosan, miről írtál.
    Jött egy FW az órára, ami tönkrevágta teljesen az addig tökéletesen működő alvásfigyelést.

    Ez nekem 2 szempontból is gáz:

    - Az órát az alvásfigyelés és a pulzusmérés miatt vettem, ergo számomra jelenleg a cucc 50%-ban használhatatlan.

    - Mivel úgy tűnik, kínai verzió, vissza sem tudom frissíteni egy olyan FW-re, amiben még ez a funkció jól működött.

    Ja, amúgy nem csak az a gond, hogy a felébredéssel megzavarja az előtte lévő alvást, hanem bejegyez egy - valóságban meg nem történt - felébredést és az zavarja össze az egészet.
    Tegnap én 18:30 előtt lefeküdtem aludni és ma reggel pontban 5-kor keltem fel. A felkelést remekül el is találta, viszont elalvás idejére 20:40-et ír. Meg hogy ébren voltam 1 óra 25 percet, miközben egy percet nem voltam ébren 18:30 és 5:00 között...

    Mivel még 9 napom van elállni a vásárlástól, nagyon gondolkozom rajta, mi legyen. Tegyek így és vegyek egy global változatos GTR-t, majd rakjam fel a régebbi FW-t rá? Egyáltalán honnan lehet tudni, hogy global vagy kínai verzió? Én erről is azt gondoltam, hogy global :DDD

    Vagy vegyek valami tök más cuccot hasonló árban? Esetleg raboljam vissza asszonytól a BIP S-met? :D

Új hozzászólás Aktív témák