Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz bartatamas #3227 üzenetére

    Tudod, hogy pozitív indíttatásból "provokállak". :) Általában akkor hasznos, ha vki egyetlen funkciót szeretne és nem vágja az automatizálást. Csak telepíti az alkalmazást és ennyi. Az én esetemben egy kényszermegoldásról van szó. Valójában az External Keyboard Helper fejlesztőjének kéne beépíteni az intent küldés lehetőségét. Csak sajnos, a Robot support egyedülálló. Nem találkoztam még egy ilyen hozzáállású fejlesztővel. Az EKH -s válaszra se méltatott. A Speed Voice Dialeres is csak egy lerázó választ küldött. Pedig sztem egyáltalán nem lenne nagy meló. Egy ugyanolyan "űrlapot" kéne beépíteni, mint amilyen a Robotban is van. Vagy ott vannak a dialerek, amikből most a Google csavarás miatt, nem lehet hívást küldeni azoknak az alkalmazásoknak, amiknek régen lehetett (a Robotnak sem). De direktben bármilyen alkalmazásnak továbbítható lenne a hívás, a megfelelő uri -val. Miből állna egy ilyen felületet beépíteni? Esetleg néhány preset a népszerűbb hívóalkalmazásokhoz és ennyi, Google merénylet kikerülve. Nem értem az ilyen fejlesztőket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák