Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Headless #6949 üzenetére

    Annak idején nálam is az volt az első, hogy CM az eszközre, vagy legalább root + busybox kombó. De rájöttem, hogy ez így nagyobb kihívás. :DDD

    Igen, az xhr az egyik megoldás, régen azt használtam. Bár a böngészőre vonatkozik a CORS, Taskerben (ami webviewben futtatja a JS-t) minden gond nélkül tudtam használni. CM romon tökéletesen működik, viszont a a többi rendszeremen például nem tudja követni az xhr az átirányításokat, illetve cookie-kat sem tudok a kéréshez csatolni, mert bevillan egy not safe toast. De nekem a JS igazából elég a parse-olásra is, mivel a Taskernek van beépített HTTP Get/Post/Head eleme. Ennek ha megadok egy URL-t (akár változóban), s nem adok meg neki mentési helyet, akkor a %HTTPD globális változóba írja a tartalmát. Amit JS-ből a global("%HTTPD") függvénnyel tudok visszakapni. Innen meg a HTML parseolása egyszerű feladat a DOM-mal, esetleg regex-szel. Illetve a JSON-t simán kezeli akár objektumként is. :) Robotban is van URL letöltése opció, ami működik remekül. Csak ugye fájlba ment, s nem igazán paraméterezhető. Mondjuk a Tasker sem tud fejléceket, meg POSTDATA-t küldeni. De ott van lehetőségem natívan megszólítani az Android API-t, így semmi sem lehetetlen, maximum az egy elem helyett nyolc elemet kell lefuttatni sorban.

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

Új hozzászólás Aktív témák