Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz KKrisz751 #2987 üzenetére

    1. A parancsba csak egy műveletet tegyél, a wifi bekapcsolást!
    2. Alul, a lejátszás gombbal futtasd a parancsot!
    3. Ha így sem kapcsolja, akkor a Robot menüjében, a hibakeresésnél meg tudod nézni, hogy miért nem hajtotta végre. Valószínűleg jogosultsági probléma miatt.
    4. Ekkor a Robot beállításainál ellenőrizd, hogy mit ír a root -nál. Én már jártam úgy, hogy ha automatikus detektálás volt megadva, akkor a Robot szerint nem volt rootolt a teló.
    5. Ellenőrizd, hogy a root kezelő (Superuser, Supersu) valóban megadja a Robotnak a hozzáférést!
    6. Ha még ezután is jogosultsági probléma lenne, akkor irány a Play és telepítsd az Elixír2 system addont! Telepítés után indítsd el! Azt fogja üzenni, hogy nagyon szeretné, ha rendszeralkalmazássá konvertálhatná magát. Okos app, tudja a dolgát, engedd neki, majd reboot! Ha valóban jogosultsági probléma volt, akkor innentől működnie kell a wifi kapcsolásnak. Ha mégsem, akkor már csak a Secure Settings pro segíthet. Erre vszínűleg nem lesz szükség, viszont a Secure Settings egyébként is hasznos segítség. Nálam a Robot mellé az alap "szerszámkészlet" az Elixír2 minden összetevője, az Xposed framework, és a Secure Settings pro.

Új hozzászólás Aktív témák