Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    Tamás!

    Azért ide írok, hátha másnál is előfordul a jelenség. Ezt az új verziót sem tudom telón telepíteni. Szerinte szintaktikai hiba lépett fel a csomag elemzése kapcsán. Nem lehet, hogy az azonos verziószám miatt? MiniPC -n gond nélkül települt. Viszont a Titanium nem jelzett változást. Megkerültem a problémát. Kikapcsoltam Tibi -n az azonos verziók feltételezését, csináltam egy mentést, exportáltam, telón importáltam és visszaállítottam (persze csak a programot, adatok nélkül). Így most a telón is a legutolsó dev. van. MiniPC -n letöltöttem a sample003 -as cuccot (mellesleg nem lesz kevés a két nulla helyiérték?). Érdekes, hogy pl. a rezgés művelet háttere telón fekete, miniPC -n viszont szürke. Ezzel jelzi, hogy a művelet nem végrehajtható?
    A másik, hogy tudatosan engedélyezett a letölthető példa? Nem lehet ebből gáz?
    Megvan a hívásmegszakítás opció is. Köszönöm! Van párszáz Android alkalmazásom, de még soha nem találkoztam ilyen support -tal! A hangvezérléses teszt később lesz, mert jó pár dolgot össze kell hangolnom hozzá, de nagyon kíváncsi vagyok a működésére.

Új hozzászólás Aktív témák