Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snake1977

    őstag

    válasz SimonJanos #39 üzenetére

    '98-ban nekem még csak egy Ericsson 198-asom volt :B utánna megváltás volt a Nokia 1611-es, majd jött a kedvenc a Philips Genie sport :DD
    Egyébként az advance pár hónapja van meg kéz alatt vettem, előtte egy nokia C5-00 volt, 240x320 kijelzővel, ezen is olvastam a TXT to JAR konverterrel txt-ből java könyveket gyártva, sőt az első telefon amin már olvastam az egy K750-es sonyericsson volt, végülis praktikus volt, mert mindenhova magammal vittem, elfért a zsebemben, meló közben meg simán tudtam olvasni. :D

    Psion még sosem volt a kezemben, ahogy nézegettem a képeket róla sokféle modell volt/van belőlük, nekem kicsit amolyan manager kalkulátoros felleinget idéz, persze gondolom sokkal komolyabb belsővel, mint a pda-k általában. :)

    Volt compaq pda-m, amiben kihalt az akku, mivel szabvány 3,7v-os volt így kiforrasztottam és tettem bele egy Li-Polymeres sonyericsson akksit, ugyanúgy ment vele, csak kicsit kissebb volt a kapacitása mert rövidül kissé a használati ideje. Szerintem ha ezek is hasonló feszkón üzemelnek, nem veszett fejsze az akku csere, csak legyen elég vékony akksi bele. Shufni tuning :DDD

    ...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

Új hozzászólás Aktív témák