Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steve1207

    veterán

    válasz rudi #7 üzenetére

    Nézzetek 4ks 60fps-es videót több ablakban (2-3-4 db-ot). Prociforralás nélküli viszi röccenésmentesen a jelenlegi i5-3230M (HD4000). Chrome, firefox egyet se tud normálisan lejátszani bármit csinál vele az ember. Ezt kimondottan előnynek tartottam, még egy régi Dell E6400-as noti T9300-as procijával is gond nélkül mentek az előd IE-ben a videók Win8.1-en (nem emlékszem, hogy 4-kt néztem-e vagy volt-e akkoriban már, viszont több ablakban 1080p-s videót vitt gond nélkül. A többi böngészőben meg küszködni kellett, hogy csak a videó legyen megnyitva és rendesen játssza le az 1080p variánst.)
    Nekem ez a legnagyobb bajom a böngészőkkel, elvégre a net tele van multimédiás tartalommal.
    Pl még a Spotify webes lejátszója is gördülékenyebb, igaz itt pl nagyon minimális a különbség.

    .

  • Steve1207

    veterán

    válasz rudi #33 üzenetére

    Jogos, én se nézek egyszerre csak egy videót. Viszont azt el tudom képzelni, hogy valaki kivágja a videót megosztva tv-re (pl valami mese a gyerkőcnek) ő meg közben böngészget, más videót néz salala.
    No, de a lényeg, hogy szimplán egy videót is döccenésmentesen csak az IE és az Edge volt képes lejátszani 1080p feletti felbontásban nálam akár régebbi, akár újabb gépen.

    (#34) snecy20: ezen a ponton már a 8.1 alatti IE is jól teljesített kisebb gépeken. Komolyabb gépen nem tudom, ott lehet izomból menne minden :F

    (#36) nagynorbiman: statisztikánál tényleg 30-at ír ki, bármelyik böngészőben, bárhogy is állítom. Viszont, ha már tesztelik 60-nal, akkor előbb utóbb csak jól jönne, ha valamivel le tudnánk játszani akadásmentesen.

    Szerk.: (#42) kleinguru: hát mert erős a géped :D

    [ Szerkesztve ]

    .

Új hozzászólás Aktív témák