Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    válasz D1Rect #188 üzenetére

    Felsorolom drog függőségeimet fontossági sorrendbe:
    - Levegő
    - Penz
    - Penz

    En a legtöbb embert a levegő függőség miatt láttam meghalni, mert ugye nem kapott belőle eleget, a második és harmadik ok ezek után következik, mind például az eh halal, szomjan halas, kilátástalanság miatti depresszióból elkövetett öngyilkosság, pénz miatt másokat megölni, háborút indítani pénzért.....

    Vagyis statisztikailag a pénz a második leghalálosabb drog , mert az első a levegő, azt minden halálesetre el lehet mondani, a végén nem volt belole elég.

    Most latom kattognak a fogas kerekek, és kar bele a karakter, de meg egyszer gondold végig mi a drog definíciója, azután keresd az állad. Mert igen, pontosan így van. Minden drog az életünkben, hiszen az adrenalin függőség is egy mentalis függőség egy tudat módosító szer irányába. Külsőleg is elő lehet állítani, és beadni az illetőnek.
    Endorfin szintúgy, folytassam? Az egész emberi lét, azért olyan amilyen, mert a drogok miatt létezik, hiszen minden amit teszel, azért történik, hogy változtass a hangulatodon, tudat állapotodon.

    Tudom-Tudom, elmebeteg vagyok.... :DDD

  • #56573440

    törölt tag

    válasz D1Rect #188 üzenetére

    "Ha szerinted annyi letenni mint a kávét, akkor nem láttál még függőket."

    Hmm. Akkor én most leirom az egyertelmut, és le is zártam, mert az ilyen emberrel én köszi, nem. Futyulsz és hazudsz :N az a 100+ az 0, konkrétan fogalmatlanabb vagy a témában mint a 2.5 éves lányom. Már bocsi, nem személyeskedés, nem akarlak bántani, ez tény.

    Olvass utána, amit írtam az orvosilag bizonyított tény. Ha te mást láttál akkor vagy nem fű volt vagy... Ugye?

    Csak hogy leessen hogy mekkora butasagokat írsz... A spuri upper, a spangli leginkább downer, bár függ pár dologról. Ez konkrétan két full külön világ, mint a hetero meg a meleg. Ha nem vagy poliaddikt ami elég ritka, akkor vagy az egyik vagy a másik út jön be, nagyon minimális az átjárás. Azon túl meg a raszták jelentős része soha nem is érdeklődik a szintetikus dolgok után a természetes világban marad. Ahogy a szintik is hamarabb nyúlnak jellemzően szemeshez, ha sok lett a pörgés, picit le kéne menni.

    Szóval ja. Jelenleg azt mondod hogy a tenda 5ks switch az elég bármilyen céges felhasználásra és a rákot is gyógyítja, mert te 100+ esetben láttad. Részemről ignore pipa, mielőtt lesz egy haverod aki csak egy füves mellett állt a buszmegállóban, raszallt a füst, másnapra meg csoves herkassa változott és intravénás lsdt szívott a vegbelen át, majd többször meghalt és feltamadott.

    Puszika :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák