Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGaIn

    senior tag

    válasz wolfman #67 üzenetére

    @azbest @wolfman Valahogy mindketten elbeszéltek az mellett amit írtam... vagy nem olvastátok végig vagy nem értettétek meg.

    Xmaas... Van igazság abban amit mondasz Szerintem át kell alakítani a teljes társadalmat 50-100 év alatt apró lépésekben amikből példákat is írtam hogy 10 év múlva ne képezzenek ennyi szakmunkást mert nem lesz rá szükség.
    Ki indulni egy mindenki által elképzelhető jövőképből hogy hova akarunk eljutni és azért kell dolgozni. Nem azon agyalni mi felé nem akarunk menni, mert akkor nem a megoldáson hanem a problémán agyalunk. Kikell találni ezzel foglakozó tudósoknak hogy hogy nézzen ki a társadalom. És úgy kell alakítania törvényeket hogy az felé haladjunk. Még van 20-50 évünk hogy elkerüljük a káoszt de lehet csak 10 nem tudom. De hogy károk elkerülésén de legalábbis minimalizálásán kell dolgozni az biztos. És itt van ugye az irgalmatlan ipari termelés okozta szemét hegyek amivel kéne kezdeni valamit.

    Azt beláthatjuk hogy a fizika jelen állása szerint a naprendszer elhagyni a következő 100 éveben nincs lehetőségünk legalábbis tömegesen biztos nem. Szóval azzal kell főznünk ami van.

    [ Szerkesztve ]

    "DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

Új hozzászólás Aktív témák