Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz TOM-202 #20 üzenetére

    kb. :K

    de hát trend...

    lehetnek konkrét felhasználási területek.
    a piac úgyis eldönti, kell-e.

    lesznek, akik divatból ugranak bele.

    ez idáig ok.

    a probléma ott kezdődhet, ha a felhasználási területek korlátozódnak.
    kvázi a progik, alkalmazások írói nem adnak majd alternatívát.
    valami olyasmire gondolok, mint az élet más területéről vett példa: büntetve vagyok, ha nem elektronikusan intézek egy pénzügyi tranzakciót, hanem kp-ben, vagy nem online intézek egy ügyet, hanem személyesen, és zsebre megy. (persze, vannak logikus magyarázatok, egy online vásárlásnál nem kell fizetni a drága alkalmazott munkaidejét, stb. ok, értem én.)

    tehát semmi baj pl. a tapi ilyenmód elterjedésének, csak ne fosszon meg valamitől, ha hagyományosan szeretném.

    nehéz, összetett kérdés ez. ha lesz igény a nagyméretű érintőkijelző elterjedésére, (kvázi megveszik), akkor hajrá. csak ne kényszerítsék rám a bevitelt. én dönthessek.

    még egy példa. elég más, de az elvben analóg.
    78 éves édesanyám szeretne egy 32"-os tv-t. szeretne egy keskeny kávájút. kénytelen lesz megvenni a 32" felső-közép kategóriáját az összes, számára érdektelen szolgáltatásával együtt. elég lenne neki elketronikailag, panelileg a 3 éves konstrukció, de megveheti a skype, internet, médialejátszó, 3d, led, stb ficsőrőkkel, csak a vékony káva miatt. ő már rá van szinte kényszerítve, hogy olyan szolgáltatásokért is fizessen, amire nincs szüksége...

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák