Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Khelben

    nagyúr

    válasz rudi #114 üzenetére

    Ennek csak annyi igazságalapja van, hogy a fűtőproggi jobban terhel mint a játék.

    Jelen témához nem kapcsolódik, de ez nem feltétlen igaz. Pl. ha integrált vga-s a gép, akkor furmarkra eldobja a cpu órajel felét, míg játék alatt tud menni teljes órajellel. Mértem már pl. prime+furmark alatt 70 fokot, játék alatt meg 80-at.

    [ Szerkesztve ]

  • Narasim

    aktív tag

    válasz rudi #114 üzenetére

    na ez így jó, köszönöm a választ! először én is csak az aida64-et használtam. én nem hajtottam csak 15 percig, a kíváncsiság hajtott, hogy az enyém throttlingol-e. szerencsére nem.

    metro last light-ot is ki fogom próbálni!
    nagy kedvenc skyrim special edition, szénné moddolt verzióban 65-69 fok között ingadozik a proci is meg a 970m is. civ 5-ben a proci 75, vidkari itt is 69.

    igazából nem szeretem az ilyen furmarkolós teszteket, mert féltem a hardvert, akkor is, ha bírnia kell. ez nekem olyan, mintha beülnék a kocsiba és álló helyben padlóra nyomnám a gázpedált és nézném, hogy fél óra múlva él-e még a motor. ha bírja jó, ha nem, akkor szar az autó.

    aztán a másik oldal meg az, hogy azért a gépek hűtését jól össze lehet hasonlítani az ilyen tesztekkel. az egyik bírja így throttling nélkül, a másik meg nem, akkor eleve a jobb hűtésűt veszi az ember.

    हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

Új hozzászólás Aktív témák