Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz Daywalker #4 üzenetére

    És mi van ha egy jól felkeményedett bőrű kőműves vall szerelmet minden este :D na annak kikopik még a másik oldala a billentyűnek :D

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • atti_2010

    nagyúr

    válasz Daywalker #4 üzenetére

    Duliee: szerintem van némi fogalmuk erről, vagy csak elég egy mikroszkóp alá betenni a gombokat és rögtön kiderül, ha te mondjuk smirglivel gépeltél

    Szerintem ez olyan dolog amilyen a bios frissítés vagy feszültségemelés miatt elszállt garanciás csere, arra is rá tudnának jönni de egy ehhez tartozó labor működtetése drágább lenne mint ha kicserélik szó nélkül a cuccot, ezert ha szemmel látható sérülés van azt vissza dobhatják de amúgy nem akadékoskodnak.

    [ Szerkesztve ]

    1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Daywalker #4 üzenetére

    Felfogtam, hajításra nincs gari. És mi a hajítás? Leesik az asztalról, jóféle Acer műanyag reccs, elmegy az okos bácsihoz, ő meg azt mondja, hát ezt dobták és fizess. Mit teszel? Semmit, cseszheted. A biztosítók mindig azt keresik, hogyan nem lehet fizetni. Van benne tapasztalatunk hála Istennek.

    Szerintem az, akinek futja(totta) T420-ra kp-ból, és az előző 5-ös bimmerrel támaszkodik be a boltba, mert az újat még nem szállították le, az nem azért akarja így kihasználni a rendszert a gyerek gépével, mert csalni akar. Hanem mert talán szeretné használni a szolgáltatást amiért fizetett, adták, garantáltak, szerintem.

    Asusék is sz@rtak bele több alkalommal a zsanértörős gépekbe, azt mondták nem rendeltetésszerű használat volt. Nade a userek 95%-nál? Na ezért mondom, hogy nyilván sokan bepróbálkoznak, de amíg az van, hogy x időnként még garis javításról is visszadobnak egy gépet mert annak nem prímszámra végződik a sorozatszáma (hasonlóan barom indokokkal) addig továbbra is állnak a kérdéseim és epekedve várom a pontos és korrekt leírást az Acertől. Nem bullshitet meg agymosást, köszönöm, abból van elég sajnos.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák