Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Reggie0 #15 üzenetére

    Egy ismerős vett egy Acer Aspire-t de valami brutális darabot 3 éve (akkor billentyűzetvilágítás, nVidia vidkari, meg i5 + 3 év jótállás). Beszart az alaplap. 5 -dik alkalomra derült ki, hogy nem érdemes gariztatni a terméket, nem éri meg az acer-nek alaplapot szereznie, mert nem hatékony, gazdaságos. 3 hónap, és 6 visszaküldés bánta, a brno-i szerviz bátran visszaküldte, hogy ez jó. Ennyit az Acer szavahihetőségéről. Majd levásárolhatta egy másik Acerre is..... Szerinte jó, hogy Acer-t vett, mert kicserélték, Hát ja 3 hónap, meg 6-szor matricapleszedegetés e dobozról, meg folyamatos visszaküldés, mert ugye minden alkalommal teleszarta a brno-i szerviz, hogy mennyire leellenőrizték.... Na ez az, amit nem tapasztaltam Dell, HP, Lenovo, Fujitsu esetében.

    Marad a HP Business Series.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Reggie0 #35 üzenetére

    A felhasználó kézikönyvben ilyen nincs, már ha a felhasználói kézikömyvnek nevezhetjük, azt a pdf-et amit hozzá adtak. Én inkább Bekapcsolási kézikönyvnek nevezném. Nagy jó indulattal.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Reggie0 #38 üzenetére

    Nekem ugyanez benne van, és én sem találtam memória cserére vonatkozó leírást. A szomorú, az, hogy valaki idejön a fórumra és elmondja, hogy csinálhatod.... (Esetleg Acer-es az ember) majd mikor kiderül, hogy nem akkor már késő bánat.

    Amúgy pedig mikor megkaptam a notim ilyen megfontolásból kiindulva megkérdeztem a forgallmazót, hogy akkor mit lehet (Ez angliában), mire ez volt a válasz:

    [link]

    Telefonon beszéltem velül, szabad fordításban amit akarsz, csak ne vágd bele az alaplapba a csavarhúzót...

    Na ez hiányzik egy picit nekem, az Acer-ből.

    Én ezt találtam hozzá, és nincs semmiféle memória cseréről szó benne:

    [link]

    Ugyan nem az én gépem de egy hivatalos Acer-es Service Manual: [link]

    "NOTE: It is not possible for end users to upgrade the Aspire one memory."

    Na innentől kezdve ki dönti el, hogy mit lehet meg mit nem? Mert ez számomra azt jelenti, hogy NEM lehet. Mondjon bármilyen fórumozó bármit.....

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák