Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stewe780

    őstag

    válasz Necc #14 üzenetére

    Mert az ára, árkategóriája növeli az elvárásokat. Ha ez is olyan t100-as értékben forogna (100-130kHUF), elnézném neki amit cikkeztek a sebességproblémáról. De mikor megláttam, hogy erre még nagyságrendileg 100 ezret rá kell szánni pluszban, na azért akkor már egy kicsit más kategóriába sorolnám. Ez pedig ne csak a fizetési oldalon látszódjon, hanem az elvárt minőség is meglegyen mögötte.
    Én nem láttam, nem tudom, csak amit olvastam róla, hogy nagy felbontáson (1080p) problémák akadtak a megjelenítés sebességével. Ezt kissé alátámasztja, hogy az első kézzelfogható termékek megjelenése előtt bejelentette az Intel, hogy frissíti a szériát.
    Én tényleg jóindulatból mondom, ha valós problémaként érzékeled a pletykákat, ne ebben tartsd a pénzed. Természetesen a te döntésed, meg aztán az is lehet, hogy egyáltalán nem találkozol ezzel a lassulással, vagy mondjuk olyan mértékű, hogy nem veszed észre. De ha érezhető/zavaró és megvan rá a lehetőséged, akkor addig küld vissza, amíg lehet.

    Megnézve a speceket a CPU mind alapfrekvenciában, mind burst módban alacsonyabb sebességen pörög mint a t100 z3775-e. A processzor felépítése viszont ezt ellensúlyozza, szintetikus tesztek alapján 40%-al nagyobb számítási teljesítményt biztosít, ugyanazon teljesítmény felvétel mellett. Mindez a gyártási technológia váltás miatt mondjuk könnyedén elérhető volt. (22nm-->14nm)

    Na nem akarom én szaporítani a szót, használd egészséggel, meg gratula hozzá! Ha meg mégsem 100-as vissza a feladónak.

    A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

Új hozzászólás Aktív témák