Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Daywalker #25 üzenetére

    Nem erre gondoltam.

    Szériahibás zsanér, törős palmrest, hullós billzet, alaplaphiba szériában stb. Csak utólag jól mutatna, hogy mondjuk a betesztelt és ajánlott x-y gép bizony 1 év után letérdel, mert sokan hoznak nekünk is teszteket, hogy márpedig ez egy remek gép. Irány apró és meg lehet nézni mennyi maradt épen és mennyi van bontáson, meg hányan verik az asztalt a saját topikjában. Mit tudom én, külön kis dobozka valahol, ahol fel lenne írva, hogy ez meg az elég sűrűn előfordult és ennek tudatában vegyen gépet az ember.
    Naná, én is tönkrevágok egy T60-at is ha azt használnám mindenre, csak ugye nekem 3 gépre oszlik el a kopás. De azért az, hogy egy napi szinten 4 órát használt Acer billentyűzet hullajtsa a gombjait, mint a macskám a szőrét, az merész. Napi 3-szor kinyitott K53-ak úgy szaggatják a műanyagot a zsanéroknál, mint nagymamám a pogácsát. Stb stb.

    Az mondjuk másik kérdés, hogy mit szólna a forgalmazó hozzá, gyanítom. De mindegy, elvi síkon hoztam fel.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák