Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mosca

    csendes tag

    Nem kötekedés képpen, de már több helyen 3év garival adják..

    http://www.olcsobbat.hu/szamitastechnika/laptopok/acer_aspire_8943g_744g1tmn/

    ha itt megnézitek (én csak az első 2boltot néztem) 3év garit adnak a notira, igaz hogy PNR, vagyis nem mo-n szervizelik, de a központilag kijelölt szervízzel (Brno) felveszed a kapcsolatot és máris adhatod fel a noteszod egy előre megbeszélt futárszolgálatnál és repül is a szervízbe. Természetesen minden költséget az Acer áll, értem ezalatt a futárt.

    Aki esetleg Acer laposban gondolkodik, annak figyelmébe ajánlanám az egyik biztosítási opciót, mégpedig a "vétlen sérülésre is biztonságot nyújtó opcionális garanciára".
    Ez annyit takar, h bármi olyan meghibásodás lép fel, amit te okoztál (nyílván ésszerű kereteken belül), akkor neked azt garanciálisan megjavítják, vagy cserélik.
    pl: valamit ráteszel a gépre és rácsukod és a képernyő sérül, na ez az opció garanciát nyújt neked erre is.
    Pontos adatokat sajna nem tudok, h mi az anyagi vonzata eme opciónak, de aki új notit akar venni az úgyis veszi a fáradságot és utánajár.
    De ha van rá érdeklődés, akkor megosztom veletek, ahogy hazaérek októberben veszek egyet és leírom, h mit kostál ez az opcionális gari. :)

Új hozzászólás Aktív témák