Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz Воланд #145 üzenetére

    "mobilnetes frissites: ne zavarjon az az aprocska teny, hogy windows 8 ota letezik olyan az os-ben, hogy metered connection, ami azt jelenti, hogy mobilneten se os se alkalmazas frissites nem toltodik le automatikusan, csak ha a felhasznalo letolti manualisan a frissiteseket, vagy beallitja, hogy metered connection eseteben is automatikusan frissuljon minden."

    Halkan megjegyzem hogy ha mobilnetet megosztasz Win eszközzel akkor ő azt hiszi hogy WiFi-n van és elkezd frissítéseket keresni / letölteni / telepíteni. Ezért ha nem tudod kiiktatni akkor azon kapod magad hogy elfogyott az adatkereted vagy a kártyára feltöltött pénzed. Win 8.1-es tablettel én szívtam meg mert a kedves Win letöltött a háttérben 600Mb-nyi frissítést szóval a 1Gb-nyi adatkeretem 60%-át buktam pár perc alatt mert "automatikusan keressen és telepítsen" volt az alapbeállítás.
    De ha a Win10 HOME-ban a rendszer uralkodik a beállítások felett akkor aki hasonlóan, telefonról osztja meg a netet ha szükséges, az kegyetlenül meg fogja szívni.

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák