Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz elithun #8 üzenetére

    Használt üzleti notival jártam hasonlóan. A két HP gép között csak annyi volt a különbség, hogy az egyikben Intel HD, a másikban AMD dedikált vga volt. A leírásban az erősebb vga-val felszerelt változat volt feltüntetve és a telefonban is megerősítették, hogy igen van benne AMD vga.
    Megrendeltem, kifizettem és itthon derült ki hogy mégsincs benne. Telefonálás, egy sor értetlenkedés és végül mondták h a dvga-val szerelt változat egy 50e-el drágább, nekem jót küldtek ki. Mikor mondtam, hogy az oldalukon más van írva és még a munkatársuk is megerősítette azt, akkor felajanlották h ráfizetéssel kicserélik. Persze én ebbe nem mentem bele, mert annyit nem ért már nekem a gép.

    Csak azt nem értem, hogy ez törvényileg nem a vásárló megtévesztésének számít? Ugyan így jártam majdnem pár hónapja egy másik (ed**ital) nagy webáruházban, ahol elektromos borotvát vettem volna és a képen nem az a termék volt, mint amiről a specifikációk és a leírás szólt. Szóltam nekik mailben és direkt figyeltem mikor cserélik le... 2 nap telt el míg válaszoltak a mailre és még egy nap mire lecserélték a szóban forgó képet. :U

    Szóval ha az ember neten vásárol nagyon oda kell figyelni, mert utólag sokkal macerásabb ennek az intézése, mint inkább elálláni a terméktől.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

  • Somatom

    veterán

    válasz elithun #49 üzenetére

    "és a telefonban is megerősítették, hogy igen van benne AMD vga."

    Ez volt a megtévesztés.

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák