Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz Tetsuo #65 üzenetére

    Magad adtál az alapítványok nagyrészének és tapasztaltad, hogy elherdálják a pénzt?
    Vagy utánanéztél az alapítványok nagyrészének, átnézted az éves jelentéseiket és a sokszázezer oldal áttanulmányozása alapján jutottál arra a következtetésre, hogy szinte mind kamu?
    Bocs, nem hiszem h így történt. Csak felnagyítasz néhány, közismert problémát az alapítványok működése körül és ráhúzod az egészre, ezzel elintézheted a lelkiismereted, hogy nem kell adni.

    Ha én és a haverom a világbékét akarjuk megvalósítani és én meggyőzöm a haverom, hogy hogyan csináljuk, akkor máris nem vagyunk független világbékére törő szerveződés? Hiszen ÉN befolyásolom ŐT! ;)

    Hogy a sorosalapítvány tömte pénzel anno orbánékat, hogy itt valaha kivergődhessünk a szocializmusból - az miért rossz? És kit érdekel, hogy ettől a viktorék "nem voltak függetlenek" ? (hiszen kb nyilván azért fogadták el a támogatást, mert ugyan abban hittek.... akár függetlenül is egymástól... miért ne lehetne közös érdek valami?)
    Tökéletesen lényegtelen, hogy mennyire tartod függetlennek az Igazgyöngy alapítványt. Segítenek soros pénzéből embereken? Igen. Ennyi a lényeg.

    Rossz hírem van: nem a középkorban vagyunk, a nacionalizmust (idegenszívűek, lol) meg kellene már haladni... az országok nem önmagukban vannak, hanem egy globális világ kis részei, ebben kell jól tudni szerepelni. Világbéke!!! :D

    (#66) vicze1 írd azt, hogy már 7 milliót elloptak, visszaforgattak, adóoptimalizáltak :D olyan nincs, hogy ez jó célra ment! legyünk már cinikusabbak, az ég szerelmére!

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák