Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VirsLee

    őstag

    válasz Menthirist #46 üzenetére

    Nagyon komoly ez a Te kis keresztes háborúd. Nehéz elfogadni, hogy a szebb grafika miatt nem érdekli őket a 60 FPS? Kompromisszumot kötöttek, a jobb grafikát választották, nem a 60 FPS-t. Könnyebben eladható, mint egy olyan dolog, amit gyakorlatilag otthon mérni sem tudsz...

    Amúgy, ha már itt tartunk, milyen érzés az, hogy elköltöttél cirka 1600$-t perifériák nélkül egy gépre és nem tudod kimaxolva játszani a GTAV-t, 1080p60 mellett? Nem kellene azért fikázni több 10 millió embert, mert 400$ mellett nagyobb kompromisszumra is hajlandó, mint Te :))

    Törj ki egy kicsit a kis burkodból, nem csak a betonstabil 60FPS létezik. Az emberek nagyobbik része pont lesz@rja. Valamiért Te sem vettél még egy 250e forintos kártyát, szóval annyira neked se fontos, hogy ne köss kompromisszumot.

    Egyébként nekem is van egy új kártyám (RX480) és nemrég vettem meg a Shadow of Mordort és nagyon szép FullHD ultra beállításon, de attól még egy amiga vagy nintendo emulátorral is el tudok szórakozni :) Tudod, játék ;) A Te igényed az FPS számlálásra egy viszonylag szűknek nevezhető rétegigény.

    Megnéztem a kedvedért a Steam statisztikát, AMD nem igazán tud eladni drága kártyákat, így a 980,980Ti,1080,780,680,780Ti,1070 kártyákat néztem, ezek együttesen 4.26%-ot tesznek ki. Adj hozzá valamit az AMD miatt, legyen mondjuk 6%-a a teljes felhasználóknak, aki hajlandó egy konzol árát kifizetni egy kártyára. Tudom, hogy ez nem jelent semmit önmagában, de elhiheted, hogy nem adnának el több 10 millió konzolt, ha ennél jóval drágább lenne. Nézd meg a drága PS3 milyen nehezen startolt...

Új hozzászólás Aktív témák