Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz VirsLee #50 üzenetére

    nincs itt semmi keresztes háború. Elmondtam az igényeimet (amivel mellesleg nem vagyok egyedül, különösen nem pc oldalon), elmondtam mi kellene ahhoz, hogy fontolóra vegyem a ps4 pro-t.

    "Nehéz elfogadni, hogy a szebb grafika miatt nem érdekli őket a 60 FPS?"
    Inkább úgy gondolom, a vásárlók nem kapták meg a lehetőséget legalább a döntésre. Ugyanis minden egyes remastered játéknál amit az emberek nagyon csíptek 30 fps-es időkben is, külön kiemelik a legtöbben hogy mennyire remek is 60-ban játszani. Ráadásul szerinted mit tudna a legtöbb ember megkülönböztetni? Ha nem soft shadow van végig vagy kisebb sampling mellett van az SSAO, vagy azt hogy 30 vagy 60 fps-ről van szó. Vannak amik nagyon hozzátesznek az élményhez és a látványhoz, vannak amik kevésbé. Várhatóan lehetne megfelelő kompromisszumot kötni, ha nem kényelmesedtek volna bele a 30 fps-es kamuzásukba.

    Az hogy én mennyit költöttem a gépemre és milyen okból, totálisan irreleváns, és abszolút nincs közöd hozzá. A GTA5-ös húzásod azért is nagyon inog, mert egyrészt még a redux változat is gyönyörűen megy stabil 60-nal, ha pedig arra gondolsz hogy minden advanced dolgot is kihúzni maxig, nos ezt miért nem hasonlítod össze akkor a jó esetben is high ps4 verzióval? Minden gépet le lehet terhelni olyan szintre, hogy akár a fullhd-t se bírja, csak az a nagyon nem mindegy hogy mekkora terhelés után dobja be a törölközőt.
    Az hogy én mennyi pénzt adtam ki a gépemre, azt mutatja hogy mennyit vagyok hajlandó adni extrán azért, hogy az átlagosnál jóval magasabb igényeimet (nem, nem csak az 1080p 60 fps-ről van szó hanem a magasabb felbontás és magasabb frissítés lehetőségéről is) kielégítsem.

    "Törj ki egy kicsit a kis burkodból, nem csak a betonstabil 60FPS létezik."
    Pontosan erről beszélek, hogy nem hogy nem csak a betonstabil 60 fps létezik, hanem hogy konzolon sokszor ez elérhetetlen vágyálom még mindig.

    "Az emberek nagyobbik része pont lesz@rja"
    Lásd megint remake-elt verziók fogadtatását 60 fps-en. Nem szarják le, csak legtöbbször nem tehetnek semmit. Amikor adott akkor azt baromi jó néven veszik, amikor meg nem, akkor mit tehetnek? Megelégednek azzal amit kaptak.

    Az végképp nem számít ide hogy ki milyen régi játékokkal is játszik. Azt hiszed te vagy olyan kuriózum csak hogy az elmúlt 20-25 év mindenféle játékával játszik?

    A steam hardware survey pedig azért becsapós, mert opcionális (értsd, az küldi be aki akarja), összevon kártyákat (az R9 200 series pl többféle kártya lehet), nem jelenít meg külön sli adatokat, és tartalmaz rengeteg notin időnként játszó casual játékost, illetve olyanokat akik ps4 mellett tartanak pl egy notit netezésre. És nyilván egy PS4 ÉS egy noti azért már nem kis összeg általában. Mert ugye valójában ehhez kell mérni, hisz sok ps4 usernek eleve van valamilyen pc-je mellette hogy meg tudja azokat a dolgokat is csinálni, amire a ps4 nem alkalmas, és telefonon nem kényelmes.

    "de elhiheted, hogy nem adnának el több 10 millió konzolt, ha ennél jóval drágább lenne"
    Nem kell drágábbnak lennie, hanem kicsit nagyobb áldozatot kellett volna hoznia a sony-nak és az ms-nek, hasonlóan mint hajdanán. Adjanak ki egy ütős cuccot, és vállalják hogy az első perctől még nem feltétlen gazdaságos, a szoftverekkel és az ökoszisztémával tehetik azzá. Később pedig maga a hardver is azzá válik. Ez jó volt a játékosoknak, jó volt az ökoszisztémájuknak már 10 évvel ezelőtt is.

    Godlike79: az a baj hogy xboxon már az ökoszisztéma sem annyira vonzó.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák