Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz t72killer #12 üzenetére

    Én sem látom, hogy bárki ki tudná használni kommersz dolgokra. Erre gondoltam.
    Addig meg - bár már elért arra a szintre az SSD, hogy átlag felhasználásra korrekt áron lehessen kapni (egy 250-es van pl. az asszony notijában aminek a fele üres, nekem is elég most 250 munkára) - inkább választanám az olcsóbbat vagy nagyobbat, mint jelenlegi SATA3 áron az NVMe-s példányt. És még ettől is messze vagyunk.

    Ha eléri ezt az árszintet vagy ez alattit (és közben a tárhely igény nem sokszorozódik) akkor nyilván még kevésbé lesz releváns a méret/ár és jöhet az NVMe is. Részemről legalábbis.

    (Épp most aktuális munkához új noti, Dell 5-ösbe belemegy NVMe de ott is úgy gondoltam inkább féláron egy mezei 250-es.)

  • IgnisFatuus

    aktív tag

    válasz t72killer #12 üzenetére

    Hiába magas az olvasási sebesség, a sok apró file betöltésénél belassul az M.2-es 950 Pro is... Előtte Revodrive 3-am volt meg HyperX M.2-m, azoknál érezhetően gyorsabb, pedig azok sem voltak lassúak.
    Azért nem mindenhol lassul be, egy Photoshop vagy Firefox 1-2mp alatt megnyílik. ;) Nem rossz érzés, hogy a programindítások 90%-ánál kb. mire felengeded az egér gombját, előtted a progi. :)
    Persze ahogy látszik, ez nem kihasználás, inkább mánia. :D

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

Új hozzászólás Aktív témák