Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • facan

    tag

    válasz #40553216 #616 üzenetére

    Ez is egy vélemény :)
    Én tizenéve élek együtt egy P3/RB300 rendszerrel és eddig csak a pickup-ök cserélődtek (nomeg persze gumiszíj csere is volt egy párszor tekintve hogy állandó használatban van :-) ). A legjobban bevált hangszedő a Goldring Eroica LX MC. Tökéletesen passzol az RB300-hoz és annó mikor vettem még nem volt az ára sem vészes.
    Volt retip Supex, VdH Frog és sok egyéb más benne, de egyik sem hozta azt a szinergiát mint a már 4-5 éve használt Eroica.
    Volt nálam egy épített lemezjátszó is több hónapon keresztül, de a szeánszon a saját gazdija is azt mondta hogy a Rega hallgathatóbb, annak elléne, hogy egy kicsit fedett a teteje és a felbontása is kisebb, mint az épített rendszeré volt (Supex 900 volt abban)
    Tudom, van ennél sokkal jobb, de ennek a rendszernek nincs egyetlen olyan hibája ami miatt nem lenne hosszú távon hallgatható. (volt alkalmam rengeteg pörgetőt hallgatnom itthon az előfokom lehetővé teszik hogy hogy "összelőhessem" őket)
    Az említett cikkben is van egy csomó igazság, de mint minden ez is nézőpont és preferenciák kérdése.
    A Ssssssshhhhure hangszedők pedig a "shurrrogós" hangjuk miatt nekem sohasem jöttek be.

Új hozzászólás Aktív témák