Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz #72042496 #1 üzenetére

    Mivel nincs már normális alternatíva még kézikonzolban illetve a N cégnek a legnagyobb a kínálata olyan játékokból, amit gondolkodás nélkül oda lehet adni akár kisebb gyerekeknek is. A vírus helyzet miatt is vették otthonra a kézikonzolokat és csak ez az alternatíva most.
    A hátránya a magas ár a műszaki tartalomhoz képest és a játékok esetében is nagyon soknál olyan meh érzés van, kiadnak 60 EUR-ért egy viszonylag kis befektetéssel felújított játékot. Bármelyik másik platformon a q anyjukba küldenék el a céget, itt meg csápolás van, meg örömködés.
    De bejött nekik ez a lényeg, kellett is a siker, mert a Wii U-val mellé nyúltak. A switchnek egy baja lesz, hogy kiöregszik a HW lassacskán és akkor nem tudom mit fognak lépni. Ugyanis nem véletlen, hogy húzzák a switch feljavítását, mert N sztenderdek szerint jó ha 250e-ből megállna náluk egy combosabb gép, az meg azért sok, még nyugaton is.
    Mondjuk hihetetlen, hogy egy 120e forintos gép már ilyen sima megveszem kategória, de ez van, ilyen a világ most.
    Újabb játékokat nem igazán lehet erre portolni, a nintendo játékoknak meg ugyan népes, de korlátozott a célközönsége. A gyerekeim például már nem igazán szeretnek vele játszani, kinőtték és komolyabb játékok mennek ps4-en meg seriesx-en. Új switch meg horrorisztikus áron jöhetne csak ki, nem tudom tényleg mi lesz így velük, valami okosat ki kell találniuk hamarosan.
    A steam deck lehet egy valós konkurrense szerintem. Ha piacon lenne most és választanom kéne, akkor inkább steam decket vennék. Mondjuk a steam deckből is kérdés mi lesz a végén, de az ígéretes.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák