Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vincent_

    aktív tag

    válasz Raucher #107 üzenetére

    Az általad is említett programmal többször futottam már neki az USB-s telepítő elkészítésének, és mindannyiszor "hibás ISO" üzenetet dobott bármelyik verziós Win7 telepítő használatával. Biztos én vagyok a béna, de engem ez zavart, h nem megy zökkenőmentesen. Vérciki, vagy sem, de az SSD-met is lemezről telepítettem.

    + kb. 3 éve a netbookomra próbáltam 2 teljes napon keresztül USB-s win-telepítést rávarázsolni teljesen eredménytelenül. [Win7 startet nem támogatta a beépített 3G modemet, nem viccből ragaszkodtam az xp-hez]. Végül Linux ment fel rá, az nem szórakozott. Úgyhogy ez a "telepíts USB-ről" azért nem teljesen állja meg a helyét.

    Amúgy meg régi (pl. USB 2.0 nélküli) gépet is vicces 600 kb/s-es (USB 1) adatátvitellel telepítgetni. :DDD Értem én, hogy "vegyélújat", de sokan nem engedhetik meg maguknak, vagy éppen nincs is rá igazán szükségük.

    A vinyó-elszállás miatti adatvesztés lehetőségével én is egyetértek (már írtam korábban). USB-s eszköznél nyilván kisebb az esély erre, de ott is fenn áll az, hogy ha netalántán beüt a gebasz (elszáll a FAT-tábla, kisteső leformázza, stb.) és minden elszáll az egységről, akkor azért majd máshogy fog mindenki ehhez a témához hozzáállni. A DVD-lemez meg pl. arra is jó, hogy a közös fotókat kikarcolva szétdobom a haveroknak "szinteingyen", és nem kell "vinyóki-vinyóbe" módon, vagy akár USB-n keresztül, de fizikailag egyesével mindenki gépéhez egyesével elsétálgatni.

    Aki továbbra is makacsul ragaszkodik a DVD-lemezek életképtelenségéhez, az tényleg nem akarja megérteni, hogy más mennyiképpen tudja még ezt a formátumot megelégedéssel használni - annak direkt megkerülése nélkül.

    Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

Új hozzászólás Aktív témák