Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Lacy85>

    addikt

    Bakker. Ez a nagy fröcsögés már kezd egy kicsit átmenni a szánalmas kategóriába. Aki azzal tölti az idejét, hogy fraps-ban bámulja az fps-t, vagy számolgatja a fűszálakat, az vegyen 3 évente fél milliós gépet, meg 300 ezres monitort. Én addig inkább játszok egy jót a ps4-en :D

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz Béééla #33 üzenetére

    Egyrészt azért kicsit messze van a Wii grafikától (aki ilyeneket ír, szerintem vagy nem használt soha ps4-et, vagy egy régi képcsöves tv-re kötötte :D ), másrészt üdv a marketing világában.
    Ennyi erővel ekkora lendülettel lehetne szidni az összes játékfejlesztő céget, az összes mobilgyártót, de még a joghurtoshoz is mehetnél, hogy te bizony nem fogytál 10 kilót az xy élőflóráktól. :D

    Amúgy onnan is látszik, hogy nagyrészt ezek a kommentek ilyen "utálom a konzolt, úgyis leszólom" kategóriásak, mert bármit csinálnak, semmi nem jó. Eddig azon ment a hiszti, hogy nem tud 16k-s felbontáson 500 fps-t, mert gyenge. Most, amikor azt mondják, hogy oké, kaptok egy erősebbet is, akkor meg az a baj, hogy "de köcsög a sony, jól átverte a tulajokat, mert nem lesz jó a konzol 150 évig".

    Egyrészt nem tudom, hogy mit vártak az emberek 100k környékén, másrészt meg rakj össze ennyiből egy pc-t, és nézd meg mikor kell cserélni. Nem biztos, hogy kibírná a ps4 életciklusának a felét is.
    Ezért bírom, amikor a marha menő ultra settings konfigokkal dobálóznak. Egy 100 ezres konzolhoz hasonlítják a 300k+-os gépeket. Meg azért azt is megnézném, hogy a nagy arcok közül hánynak van valóban ilyen gépe egy minimum 1440p-s monitorral.

    Az újabb gémek közül itt van most a ps-en a DS3, az AC syndicate, a doom demója, és azt kell mondjam, hogy rohadt jól néz ki mindegyik. Akinek meg ez nem elég, az megveszi a neo-t. De a mostani konzol attól még nem lesz hulladék. Az átlagnak megmarad a sima, az fps számolgatók meg kapnak egy durvább hardvert.

Új hozzászólás Aktív témák