Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karambola

    csendes tag

    Én három hete "vettem meg" a T -nél. 2 éves mobilnet előfizumat hosszabbítottam meg és az eddigi 4500ft -hoz hozzájön még a hűségidő lejártáig (2015.05 vége) +3600ft/hó. Vagyis kicsivel 85k felett fizetek érte. Ja, és kaptam bele 400ft -ért egy 8GB -s memókarit is bónuszképpen.
    Amúgy nagyon tetszik, a készített képek minősége számomra megfelelőek. A funkciók közül valóban csak a GSM modul hiányzik, de van Skype, így nincs komolyabb hiányérzetem ez miatt.
    Hardveresen brutális, de a szoftver -jellemzően az Androidra- igényli a folyamatos "karbantartást". Mindez megszokás kérdése, hogy ez zavar-e valakit, vagy sem. Hiszen előbb-utóbb mindenki megtalálja a számára megfelelő "okos rendszert". Tény és való, mindegyiknek (iOS, Android, Win, Blackberry, Symbian) megvan a maga előnye és hátránya. Tökéletes rendszer sajnos (még!) nincs. :(

    KongRobi: A "lencsesapka" egy-két alkalommal nálam is nyitva maradt és valóban a vaku kivitelezése kicsit gagyi (nálam azért még nem volt nyit-zár probléma). Ami még apróbb zavaró fícsör, hogy alvó állapotból indítva is mindíg kitolja az objektívet, ami sztem tök fölös. Mert nem biztos, hogy azért "ébresztem", mert fényképezni szeretnék. :P

    [ Szerkesztve ]

    Unatkozó kötekedők KÍMÉLJENEK !!!

Új hozzászólás Aktív témák