Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovy79

    őstag

    válasz TazLeacher #32 üzenetére

    "Egyrészről egyéni vélemény, másrészről, mert Te csinálod, magadnak, haveroknak, de az nem azt jelenti, hogy nekem is "jut" ilyen, meg e szomszéd Pistikének is. Tehát erről beszélni általánosítva eléggé "kilóg a lóláb" eset."

    Miért, szerinted én az egész világ véleményét osztottam meg veletek, vagy a sajátomat?
    Ha az utóbbi, akkor az egész gondolatmeneted az 50 éves példával együtt felesleges, mivel saját véleményt formáltam. Nem állítottam, hogy öregk otthonába is tökéletes egy kicsi hozzáértéssel megalkotott szerkezet.

    "Ne keverjük a szezont a fazonnal."
    Keverjük nyugodtan, mivel először TE állítottad, hogy BD lejátszó + médialejátszó áráért nem lehet kihozni htpc-t, majd már csak a BD lejátszó árát hoztad fel. Én csak erre utaltam vissza, hogy akkor most melyik is?

    Igen, a termékcsoport jogosultságát kérdőjelezem meg, mivel -mint lentebb is írták, valamint a cikkben is szerepel- nem képes 99%-ban ellátni a feladatát. Kb 6 éves Jamo divx-es dvd lejátszóm képes 99%-ban dvd-t lejátszani mindenféle mókolás és frissítés nélkül, ezeknél az erőltetett lejátszóknál ez nem igazán áll fenn.
    Az, hogy egy 30-40 ezres lejátszó "néha" nem játszik le tizenxezres filmet, nálam hulladék kategória és inkább olvasok helyette, mint a fogamat szívjam és vágjam ki az ablakon.
    A szerző is leírja, hogy nem játszik le mindent, más is írt le hasonló tapasztalatot, én ezt szóvá teszem és le merem írni, hogy hulladék, akkor az trollkodás? Oké.
    Éljen az értelmetlen szabvány és a kompatibilitás szem előtt tartása...

    A gitár rossz példa, mivel ahhoz affinitás is szükségeltetik a zene irányába, itt viszont pc-vel kapcsolatba hozható témáról van szó, ami -engedtessék meg- érdekel engem is.

    Jobb példa lenne ha pl a kertész topikba mennék trollkodni, hogy milyen hülyeség a virágültetés!

    Igen, átlagos embernek -mint említettem is- kellene kicsi szakértelem is, de itt egy szakmai fórumon csevegünk és hintjük az igét.

    Én pedig trollkodok...

    (#34) jer1cho, te tudsz jóhiszeműen is gondolni másra, más munkájára és kreatívabban gondolkodni, vagy csak mindenben a rosszat látod és megkeseredve, cinikusan célozgatsz? :U

    (#36) jer1cho, a feleségem szőke is és orvos is, de imádja a htpc-inket...
    Sőt, apósom 50+ és ő is így van vele...

    [ Szerkesztve ]

    ''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

Új hozzászólás Aktív témák