Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz kovy79 #31 üzenetére

    3. Tudom mi az, de nem erről volt szó. Nem szélsőséges esetekről beszélünk, meg mókolásról, mert bocsájts meg, de nekem ez az:

    zabványos Hifi cuccokba htpc-ket magunknak, haveroknak

    Több szempontból is. Egyrészről egyéni vélemény, másrészről, mert Te csinálod, magadnak, haveroknak, de az nem azt jelenti, hogy nekem is "jut" ilyen, meg e szomszéd Pistikének is. Tehát erről beszélni általánosítva eléggé "kilóg a lóláb" eset.

    2-3 éves médialejátszók a mai napig porblémamentesen üzemelnek, és minden lejátszanak. Egy normálsabb, ahogy Te hívtad médialejátszó az belefér 50-be, ha nem kell semmi extra, és arra veszed, amire kell.

    Tehát akkor most ennek, vagy a kettő áráért?

    Ne keverjük a szezont a fazonnal. Te szóltad le a teszt szereplőjét, hogy ipari hulladék, és hogy e helyett inkább HTPC. Erre úgy gondolom joggal írhatom, hogy ha inkább HTPC, akkor hozd össze ennek az árából. Azt ne keverjük ide, hogy én azt mondom, hogy célfeladat, célhardver.

    Nem győzködni akarlak, Te jöttél ide "trollkodni". És igen, trollkodni, ugyanis itt nem arról volt szó, hogy magát a terméket nem tartod megfelelőnek, hanem magát a termékcsoport jogosultságát kérdőjelezed meg. Amihez persze jogod van, de ilyet beírni egy lejátszó tesztjébe egyenlő a trollkodással. Az, hogy neked nincs szükséged erre a dologra, az nem egyenértékű azzal, hogy a dolog egy ipari hulladék. Van a világon elég sok olyan dolog, amire nekem nincs szükségem (például egy gitár, hiszen nem tudok gitározni), attól nem szarozok le mindent.

    És továbbra is tartom, hogy egy átlagos embernek sem az anyagi ráforítást, sem az extra macerát, nyűgöt nem éri meg egy HTPC.

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák