Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz pecccccccca #878 üzenetére

    Ha ezt hiszed, akkor megtanulhatnál szöveget értelmezni, mert most nem megy.
    Csak legalább azt ne hinnétek, hogy ti fingjátok a szelet...

    Amit én mondok, csak hogy a szádba rágjam, ha már muszáj, az az, hogy attól még, mert egy kártya objektíve nem jó, attól meglehet a helye a piacon, van az a réteg, akinek kielégíti az igényeit.
    Hogy egy hasonlattal illusztráljam: egy 50 köbcentis mopedautó még egy első generációs Swiftnél is vacakabb, nem beszélve a designer kisautókról(Bogár, FIAT 500, stb), de volt olyan jól kereső informatikus kollégám, aki ennek ellenére Solymárról vígan járt vele dolgozni a Margit-hídig, és teljes megelégedéssel használta.

    #879Stauffenberg: én nem a magéncélú, hanem az üzleti használatot nem látom életszerűnek, de biztos arra is megvan az adózási szabály akkor... másrészt ha elvből támadunk valami jelenséget, nem épp elegáns előhozakodni ilyesmivel szvsz. Értem én, hogy az ÁFA ügyeskedés hazánkban népi sport, de na...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák